15 aprel: Ba Workshop Uzbekistan 2026. Biznes uchun ijtimoiy media tahlili
Ijtimoiy media va OAV tahlili O’zbekistonning yetakchi brendlariga o’sish nuqtalarini topish, obro’ni boshqarish va auditoriyasini chuqurroq tushunishda allaqachon yordam bermoqda.
15 aprel kuni Toshkentda Brand Analytics Workshop 2026 — ijtimoiy media va OAV tahliliga bag’ishlangan marketologlar, PR-mutaxassislari va brend rahbarlari uchun amaliy seminar bo’lib o’tadi.
Ishtirokchilar yetakchi kompaniyalar qaror qabul qilishda ma’lumotlardan qanday foydalanishini bilib oladilar: obro’ monitoringidan tortib marketing va PR uchun insaytlar izlashgacha. Dasturda — real keyslar, jonli ma’lumotlar bilan ishlash va bu yechimlarni biznesga joriy etayotgan ekspertlarning chiqishlari.
Brand Analytics Workshop — O’zbekiston marketologlari, PR-mutaxassislari va brend hamda agentlik rahbarlari uchun ijtimoiy media va OAV tahlili bo’yicha amaliy seminar.
2025 yilda Toshkentda bozorning asosiy ishtirokchilarini to’plagan ijtimoiy media tahlili bo’yicha birinchi soha konferentsiyasi bo’lib o’tdi. 2026 yilda tadbir yangilangan, yanada amaliy formatda qaytmoqda — qo’llanilish imkoniyati va real biznes vazifalariga e’tibor qaratgan holda.
Faqat real keyslar, bozor bo’yicha yangi ma’lumotlar va seminardan so’ng darhol qo’llash mumkin bo’lgan vositalar.

15 апреля: Ba Workshop Uzbekistan 2026. Аналитика соцмедиа для бизнеса
Аналитика соцмедиа и СМИ уже помогает ведущим брендам Узбекистана находить точки роста, управлять репутацией и глубже понимать свою аудиторию.
15 апреля в Ташкенте пройдёт Brand Analytics Workshop 2026 —практический семинар для маркетологов, PR-специалистов и руководителей брендов, посвященный аналитике социальных медиа и СМИ.
Участники узнают, как ведущие компании используют данные для принятия решений: от мониторинга репутации до поиска инсайтов для маркетинга и PR. В программе — реальные кейсы, работа с живыми данными и выступления экспертов, которые внедряют эти решения в бизнесе.
Brand Analytics Workshop — практический семинар по аналитике социальных медиа и СМИ для маркетологов, PR-специалистов и руководителей брендов и агентств Узбекистана.
В 2025 году в Ташкенте уже прошла первая индустриальная конференция по аналитике соцмедиа, собравшая ключевых игроков рынка. В 2026 году мероприятие возвращается в обновленном, более практическом формате — с фокусом на применимость и реальные бизнес-задачи.
Только реальные кейсы, свежие данные о рынке и инструменты, которые можно применить сразу после семинара.