Mobil ilovamizni endi yana to’g’ridan-to’g’ri Google Playdan o’rnatish imkoni bor. Bu Androidda ishlovchi smartfon foydalanuvchilari uchun ijtimoiy tarmoqlar va OAV monitoringi va tahlilini yanada qulayroq va samaraliroqligini ta’minlaydi.
Brand Analytics mobil ilovasining Google Playdagi havolasi.
Ilova qanday vazifalarni hal qilishga yordam beradi
PR-, SMM- va ORM-menejerlari, marketologlar, tahlilchilar va mijozlar bilan ishlovchi mutaxassislar, ko’pincha, ijtimoiy tarmoqlar va OAVdagi o’zgarishlardan 24/7-rejimida xabardor bo’lishlari kerak.
Mobil ilovasi har doim va har qanday joyda axborot maydonidagi voqealardan xabardor bo’lish imkonini beradi.
Ogohlantirishlarni zudlik bilan olish
Ilova axborot maydonidagi muhim o’zgarishlar haqida push-xabarnomalarni yuboradi. Shunchaki ilovani ochish va ijtimoiy tarmoqlar, hamda OAVda nimalar sodir bo’layotganini ko’rish kifoya.
Xabarlarni tezkor qayta ishlash
Mobil ilovasida xabarlar ustida quyidagi amallarni bajarish mumkin:
- Teglash;
- Ohangini o’zgartirish;
- Qayta ishlangan deb belgilash;
- Tanlanganlarga qo’shish;
- Oʻchirish.
Demak, ish bo’yicha yoki xizmat safarlari axborot maydoni tahlilini to’xtatib qo’ymaydi.
Endi paydo bo’layotgan inqirozga javob qaytarish
Mobil ilovada asosiy indekslar, ulardagi o’zgarishlar dinamikasi, xabarlar lentasi va «Hikoyalar» hisobotlaridan foydalanish imkoni mavjud bo’lib, bu o’z navbatida brend yoki tashkilotning axborot muhitini shaffof qiladi.
Bu axborot inqirozini o’z vaqtida aniqlash va uning rivojlanishini real vaqt rejimida bartaraf qilish imkonini beradi.

Наше мобильное приложение снова можно установить напрямую из Google Play. Это делает мониторинг и аналитику соцмедиа и СМИ для пользователей смартфонов на Android еще удобнее и оперативнее.
Какие задачи помогает решать приложение
PR-, SMM- и ORM-менеджерам, маркетологам, аналитикам и специалистам по работе с клиентами зачастую нужно быть в курсе изменений в соцмедиа и СМИ 24/7.
Мобильное приложение позволяет держать руку на пульсе инфополя в любое время и любом месте.
Моментально получать оповещения
Приложение отправляет пуши о значимых изменениях инфополя. Остается только открыть приложение и увидеть, что происходит в соцмедиа и СМИ.
Оперативно обрабатывать сообщения
В мобильном приложении сообщения можно:
- Тегировать;
- Менять тональность;
- Отмечать как обработанные;
- Помещать в избранное;
- Удалять.
А значит рабочие поездки или командировки не остановят аналитику инфополя.
Реагировать на зарождающийся кризис
В мобильном приложении доступны основные индексы, динамика их изменений, лента сообщений и отчёт «Сюжеты», что делает информационную среду бренда или организации прозрачной.
Это позволяет своевременно заметить информационный кризис и оперативно предотвратить его развитие в режиме реального времени.